Wypożyczalnia przyczepek rowerowych,
bagażników rowerowych na hak i sprzętu turystycznego

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych NaDoczepke

Formularz rezerwacji

Jeżeli odbierzesz sprzęt po godzinie 17:00 - za ten dzień opłata nie będzie pobierana (czas wypożyczenia będzie liczony od dnia następnego). Do okresu wypożyczenia nie wlicza się dzień zwrotu jeśli będzie zrobiony do godziny 12:00.
Uwaga: poniższy formularz nie sprawdza dostępności sprzętu w wybranym przez Ciebie czasie. W przypadku gdy dokonasz rezerwacji i sprzęt będzie niedostępny w wybranym przez Ciebie terminie odezwiemy się do Ciebie i postaramy się znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie.

Dodatkowe akcesoria do przyczepki
Jeżeli masz inny rodzaj mocowania koła w rowerze niż szybkozamykacz przedstawiony poniżej, daj napisz o tym w polu z uwagami. Możliwe że będzie potrzebny dodatkowy adapter do standardowego mocowania przyczepki :)

Twoje dane (będą użyte do przygotowania umowy)

Zdarza nam się organizować konkursy lub promocje (np. w formie kodów rabatowych), więc jeżeli chciałbyś być informowany o nowościach, usługach itp. związanych z naszą ofertą zaznacz poniżej który sposób komunikacji jest dla Ciebie najwygodniejszy - możesz oczywiście zaznaczyć oba :)
Twoja prywatność jest najważniejsza i nigdy nie dostaniesz od nas SPAMu. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania powiadomień. Ta forma komunikacji nie jest używana zbyt często, więc nie musisz się martwić o to że zapchamy Ci skrzynkę ;)

Administratorem danych jest POINT WEB Michał Fornal, ul. Babinicza 26, 03-289 Warszawa, NIP 5222530965. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu rezerwacji i przygotowania umowy wypożyczenia sprzętu. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania będzie skutkowała tym, że nie będziemy mogli zarezerwować i wypożyczyć Ci żadnego sprzętu.
Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia i wycofania zgody na ich przetwarzanie.