Wypożyczalnia przyczepek rowerowych,
bagażników rowerowych na hak i sprzętu turystycznego

Formularz rezerwacji

Jeżeli odbierzesz sprzęt po godzinie 17:00 - za ten dzień opłata nie będzie pobierana (czas wypożyczenia będzie liczony od dnia następnego). Do okresu wypożyczenia nie wlicza się dzień zwrotu jeśli będzie zrobiony do godziny 12:00.
Poniższy formularz nie sprawdza dostępności sprzętu. W przypadku gdy dokonasz rezerwacji i sprzęt będzie niedostępny w wybranym przez Ciebie terminie odezwę się i postaram się znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie

Dodatkowe akcesoria
Nie szukaj kodów w internecie, bo ich tam nie ma. Możesz je znaleźć na stronie z ofertą długoterminowego wypożyczenia przyczepek lub otrzymać je jako subskrybent newslettera (zaznacz zgodę na końcu formularza). Dwa zawsze aktywne kody to:
KDR - 10% dla posiadaczy karty dużej rodziny (wpisz kod powyżej i numer karty w polu uwagi)
HDK - 10% dla honorowych krwiodawców (wpisz kod powyżej i numer legitymacji w polu uwagi)
Jeżeli masz inny rodzaj mocowania koła w rowerze niż szybkozamykacz przedstawiony poniżej, napisz o tym w polu z uwagami. Możliwe że będzie potrzebny dodatkowy adapter do zamocowania przyczepki.
Złącze rowerowe typu Quick release
Sposób mocowania przyczepki rowerowej do Quick release

Twoje dane (będą użyte do przygotowania umowy)

Zdarza nam się organizować konkursy lub promocje (np. w formie kodów rabatowych), więc jeżeli chciałbyś być informowany o nowościach, usługach itp. związanych z naszą ofertą zaznacz poniżej który sposób komunikacji jest dla Ciebie najwygodniejszy - możesz oczywiście zaznaczyć oba :)
Twoja prywatność jest najważniejsza i nigdy nie dostaniesz od nas SPAMu. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania powiadomień. Ta forma komunikacji nie jest używana zbyt często, więc nie musisz się martwić o to że zapchamy Ci skrzynkę ;)

Administratorem danych jest POINT WEB Michał Fornal, ul. Babinicza 26, 03-289 Warszawa, NIP 5222530965. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu dokonania rezerwacji i przygotowania umowy wypożyczenia sprzętu. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania będzie skutkowała tym, że nie będziemy mogli zarezerwować i wypożyczyć Ci żadnego sprzętu.
Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia i wycofania zgody na ich przetwarzanie.