Wypożyczalnia przyczepek rowerowych,
bagażników rowerowych na hak i sprzętu turystycznego

Formularz rezerwacji

Jeżeli odbierzesz sprzęt po godzinie 17:00 - za ten dzień opłata nie będzie pobierana (czas wypożyczenia będzie liczony od dnia następnego). Zwrot musi nastąpić w dniu zakończenia umowy do godziny 20:00.
Poniższy formularz nie sprawdza dostępności sprzętu. W przypadku gdy dokonasz rezerwacji i sprzęt będzie niedostępny w wybranym przez Ciebie terminie odezwę się i postaram się znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie

Dodatkowe akcesoria
Nie szukaj kodów w internecie, bo ich tam nie ma. Możesz je otrzymać np. jako subskrybent newslettera (zaznacz zgodę na końcu formularza). Trzy zawsze aktywne kody to:
LONGTERM - na długoterminowe (powyżej 30 dni) wypożyczenie przyczepek rowerowych dla dzieci
KDR - 10% dla posiadaczy karty dużej rodziny (wpisz numer karty w polu uwagi)
HDK - 10% dla honorowych krwiodawców (wpisz numer legitymacji w polu uwagi)
Jeżeli masz inny rodzaj mocowania koła niż szybkozamykacz (zdjęcie poniżej), napisz o tym w polu z uwagami. Możliwe że będzie potrzebny dodatkowy adapter do zamocowania przyczepki.
Jeśli masz w rowerze sztywną oś 12mm zajrzyj do instrukcji jak dobrać adapter do mocowania przyczepki.
Złącze rowerowe typu Quick release
Sposób mocowania przyczepki rowerowej do Quick release

Twoje dane (będą użyte do przygotowania umowy)

Zdarza nam się organizować konkursy lub promocje (np. w formie kodów rabatowych), więc jeżeli chciałbyś być informowany o nowościach, usługach związanych z działalnością wypożyczalni zaznacz poniżej który sposób komunikacji jest dla Ciebie najwygodniejszy - możesz oczywiście zaznaczyć oba :)
Twoja prywatność jest najważniejsza i nigdy nie dostaniesz od nas SPAMu. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania powiadomień. Ta forma komunikacji nie jest używana zbyt często, więc nie musisz się martwić o to że zapchamy Ci skrzynkę ;)

Administratorem danych jest POINT WEB Michał Fornal, ul. Babinicza 26, 03-289 Warszawa, NIP 5222530965. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu dokonania rezerwacji i przygotowania umowy wypożyczenia sprzętu. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania będzie skutkowała tym, że nie będziemy mogli zarezerwować i wypożyczyć Ci żadnego sprzętu.
Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia i wycofania zgody na ich przetwarzanie.